Smierc rodaka

To jest forum dla Polaków mieszkających na stałe w Tajlandii, albo często do Tajlandii przyjeżdżających.

Smierc rodaka

Postprzez chillhunter » środa, 22 lip 2015, 08:50

w ubiegly piatek w jednym z Hoteli w Bangkok Sukhumvit Soi 23 znaleziono 42 letniego Polaka z podcietym gardlem.

Tajska policja jak zwykle myslala o samobojstwie, ale dalej jest prowadzone dochodzenie, z jego hoteloewgo pokoju nic nie zginelo, nie bylo tez sladow walki, obok zwlok lezal 10 cm. noz.
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

Smierc rodaka

Postprzez marco » środa, 22 lip 2015, 11:27

widziałem ten news na thaivisa...... to prawda policja faktycznie jak zwykle podaje
okoliczności aby umyć ręce.

Pod artykułem wypowiadali się expaci, smiejąc się z informacji policji, mowiąc ze tu trudne
aby ktoś odbierając sobie życie chciał podcinac gardło, jest wiele mniej bolesnych sposobów
a nie jest łatwo ot tak podciąć sobie gardło chyba że jest się na jakiś prochach.

Inna sprwa te komentowana przez ludzi skąd może policja wiedzieć że nic nie zginęło
z pokoju.....
skąd wiedzieli ile mogł gość mieć kasy ze sobą, to ze portfel był z dokumentami czy
jakąśmała gotowka nie znaczy czy nie miał w bagażu czegoś więcej, pieniądze, bizuteria
itp....
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20

Smierc rodaka

Postprzez ZAP » środa, 22 lip 2015, 14:52

Ofiara : 42 lata wiec myślący i doświadczony
Hotel : niskiej klasy ale w centrum z szemrana ochrona
Okoliczności : nóż 10 cm i poderżnięte gardło
Watki : kobieta albo interesy z niewłaściwymi ludźmi
Wnioski : nie widzę możliwości poderzniecia sobie gardła bo to naprawdę trudno wykonalne
Nie widzę możliwości znalezienia sprawców ponieważ to miejsce jest kontrolowane przez mocne i poukładane ekipy.

Niech odpoczywa w spokoju.
ZAP
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 4 mar 2015, 05:27

Smierc rodaka

Postprzez chillhunter » piątek, 24 lip 2015, 10:47

przez kontakty rodzinne mam stosunkowo dobry wglad do wymiaru sprawiedliwosci w Tajlandi, w tym roku spedzilem duzo czasu z nimi, co wieczor bylismy zapraszani na rozne imprezy, od tego czasu mam awersje do Chivas Regal 12, porzadny Tajlandczyk pije tylko schachetne napoje oczywiscie z Soda, mnie lepiej smakuje Sang Som z Coca.

Te kontakty siegaja nawet do miejscowej Mafi, kiedys sami powiedzieli mnie ze idziemy do Mafia-Boss, tam czekal na nas DJ, i oczywiscie karaoke, na kazdgo goscia przypadala jedna kobieta jako obsluga, pozniej przyszedl drugi mafioso oczywiscie z obstawa, niestety jak niedawno slyszalem siedzi on teraz w wiezieniu, kontakty jemu nic nie pomogly, policja z Bangkok jest mocniejsza.

Na weekend czesto wyjezdzalismy, spali w hotelach po 25000 THB za noc, oczywiscie for free, poznalem duzo wplywowych ludzi, pilnie zbieralem wizytowki, moze sie to kiedys przydac, z niektorymi otrzymuje kontakt przez LINE, przysylaja mnie rozne filmiki, czesto mysle ze oni nie sa jeszcze dorosli.
chillhunter
 
Posty: 147
Dołączył(a): sobota, 29 sie 2009, 09:50

Smierc rodaka

Postprzez marco » piątek, 24 lip 2015, 17:54

masz ciekawe kontakty trzeba przyznać
i która ekipa mafiozów ma mocniejsze wplywy tak z ciemnej strony
czy ta niby oficjalnie reprezentująca prawo ? ;)
marco
 
Posty: 170
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:20


Powrót do Polska w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron