Czerwona rewolucja - dlaczego?

Jak w temacie :)

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez krzysztof s » czwartek, 3 cze 2010, 20:26

krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez krzysztof s » czwartek, 3 cze 2010, 21:09

krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez Vit » sobota, 5 cze 2010, 07:57

Jaro W napisał(a):Widzę Vit,że jesteś za prawami Matki Natury.Ale co ze słabszymi?!Mam genialne w swej prostocie rozwiązanie;w d***kratycznych wyborach wygra ten kto otrzyma najmniejsze poparcie.Jeśli to nie będzie sprawiedliwe to przynajmniej śmieszne.


Jesteśmy ludźmi, więc słabszymi jednostkami tak czy siak się opiekujemy. Jest cała
masa organizacji charytatywnych, ludzi dobrego serca, itd.. ale wyrzucaniu pieniędzy
w błoto (bo tym jest opłacanie bandy urzędasów, którzy rozdzielają je między pijaków
i nierobów) jestem jaknajbardziej przeciwny.
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez Jaro W » sobota, 5 cze 2010, 23:33

W jedności siła!!!Skąd ja to znam?!Kto lub co zjednoczy słabszych?Nóż na gardle czy wspaniała idea?
Jaro W
 
Posty: 101
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 17:19

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez Vit » niedziela, 6 cze 2010, 11:27

Jaro W napisał(a):W jedności siła!!!Skąd ja to znam?!Kto lub co zjednoczy słabszych?Nóż na gardle czy wspaniała idea?


Zdefiniuj "słabszych" i napisz po co mają się jednoczyć? :)
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez jankidoo » poniedziałek, 7 cze 2010, 03:03

nie ma slabszych ani silniejszych problem tkwi w mentalnosci czlowieka
sa tez nieroby sa tez pijacy i sa rowniez ci ktorzy staraja sie co zrobic a im nie wychodzi bo zawsze cos znajda co im nie pasuje :)
powiem tak wiele mi nie pasuje ale jak rozmawiam z zona ona zawsze mi powtarza jest cala masa innych problemow na swiecie i duzo powazniejszych :)
mozemy polemizowac na tematy zoltych i czerwonych zawsze ktos ma racje ale w praktyce to nie dziala jak powinno:)
Avatar użytkownika
jankidoo
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2009, 07:23

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez massagewarsaw » poniedziałek, 24 gru 2012, 19:53

gosiaamak napisał(a):Wiele slow zostalo juz napisane na temat tego, czemu zolci mogli zajmowac lotnisko. Nie bede wiec ich powtarzal. Jesli sugerujesz, ze dla mnie zajmowanie lotniska przez zoltych jest ok, a protest czerwonych juz nie - to sie mylisz. Ale protestu zoltych obecnie nie ma, a czerwonych jest. I na nim sie skupiam.

post wykasowany
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez krzysztof s » wtorek, 25 gru 2012, 19:31

Non Omnis Moriar....
krzysztof s
 
Posty: 400
Dołączył(a): sobota, 17 paź 2009, 12:12

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez AdministratorETajlandia » środa, 26 gru 2012, 07:13

Bardzo prosze uzytkownika massagewarsaw o przeproszenie za obrazanie innej osoby w taki sposob jak ponizej, jest to forma niedopuszczalna i takiej nie bedziemy akceptowac podczas dyskusji na tym forum. Mozna miec rozne zdania ale nie mozna pisac obrazliwych slow w stosunku do innej osoby. Jesli takie rzeczy beda sie powtarzaly bede zmuszony wykasowac odpowienie posty.
Wypominanie innym osobom tego co reklamuja w swoim panelu osobowym nie jest tez fair jesli samemu uzywa sie tej formy.
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Czerwona rewolucja - dlaczego?

Postprzez massagewarsaw » czwartek, 27 gru 2012, 23:18

lenarcik napisał(a):Wiele slow zostalo juz napisane na temat tego, czemu zolci mogli zajmowac lotnisko. Nie bede wiec ich powtarzal. Jesli sugerujesz, ze dla mnie zajmowanie lotniska przez zoltych jest ok, a protest czerwonych juz nie - to sie mylisz. Ale protestu zoltych obecnie nie ma, a czerwonych jest. I na nim sie skupiam.

treść postu usunięta
Pozwolisz massagewarsaw, że to administrator będzie decydował o utrzymaniu porządku na tym forum wg regulaminu, który każdy zakładający tutaj konto powinien przestrzegać. Dotyczy to również i Ciebie bez wyjątku.
Użycie słów niedopuszczalnych niezależnie do osoby do której to zostało napisane nie jest dozwolone i nie będzie tolerowane.
Twoje wpisy w tym wątku zostały wykasowane zgodnie z wcześniejsza informacja.
Przy dalszym wypowiadaniu się w sposób niezgodny z regulaminem możemy zawiesić konto użytkownika.
Pozdrawiam
Administrator
http://massagethai.info kursy masazu tajskiego warszawa, dom w bangkoku od 200zl/tydzien, 540zl/miesiac
massagewarsaw
 
Posty: 737
Dołączył(a): sobota, 8 sie 2009, 14:18
Lokalizacja: warszawa Bangkok

Poprzednia strona

Powrót do Polityka, gospodarka i kwestie społeczne w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron