Ktora wyspe polecacie?

Tutaj proszę zadawać pytania dotyczące atrakcji turystycznych w Tajlandii, hoteli, przejazdów, co i gdzie zobaczyć i tak dalej.

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez Alexandra » sobota, 15 lut 2014, 19:34

Witam,
Prosze o pomoc jesli chodzi o wybor wyspy do wypoczynku, gdzie przez 1.5tyg. mozna odpoczac wygrzewajac sie lezac na piasku pod dostatkiem slonca. Ze zdobytych inf. m.in. na forach ludzie rozpisuja sie na temat roznych wysp tak, ze juz sama nie wiem na ktora sie wyrac,a za 2 tyg. lece do Bangkoku, a z tamtad zamierzam udac sie na wyspe. Mysle o Koh Samui, ale czesto pojawialy sie na forach nazwy wysp tj. Phi Phi czy sam Phuket. Ja jednak licze na podsuniecie mi prez Panstwa pomyslu o wyspie gdzie nie ma tlumow turystow, sa restauracje, mozna znalezc typowe tajlandzkie jedzenie, a ceny nie sa wygorowane :)
Alexandra
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 15 lut 2014, 16:12

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez lukashero » poniedziałek, 17 lut 2014, 00:03

Nie ma wyspy na której nie ma tłumów turystów. Właśnie po to one są. Są na nich restauracje, choć nie wiem co masz na myśli konkretnie. Bo ulice są jedna wielka restauracją.odradzalbym jednak phuket. Najgorsza wg mnie z wysp. I nie " z tamtąd " tylko " stamtąd".
lukashero
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 paź 2012, 16:42

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez adarek » środa, 19 lut 2014, 02:58

Mam za sobą 4 wyspy Phuket, Samui Phangan i Tao i w takiej kolejności krzykliwości Ci je przedstawiłem od Phuket gdzie nie ma nawet gdzie skutera postawić a plaza w Patong wygląda jak Lazurowe Wyrzeże w sierpniu - ludz przy ludziu do Ko Tao gdzie gdzie akurat teraz jestem i gdziezostało jeszcze dużo nieskopanej rafy i można znaleźć niezaludnione plaże.
adarek
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 26 sty 2011, 15:06

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez flintstone » czwartek, 20 lut 2014, 09:58

Ko Samet jest blisko Bangkoku i tam można znaleźć dobre miejscówki bez tłoku na plaży.
flintstone
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 6 sie 2009, 17:30

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez Tomcio52 » piątek, 21 lut 2014, 17:29

Ja polecam Koh Samui, byłem tam i w porządku, można spokojnie odpocząć
Tomcio52
 
Posty: 21
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sty 2014, 21:51

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez lukashero » piątek, 21 lut 2014, 18:32

Dwa tygodnie temu byłem na ok samej, teraz jestem na ok samui, juz 2 raz i bardziej mi sie podoba na ko samui. Faktyczńie na ko samed główna plaża jest naprawdę ładna,ale nic poza tym. Ogólnie większy syf niż na innych wyspach. Podobała mi sie jeszcze koh chang. Na samui jest wiele więcej do wyboru.dla każdego coś sie znajdzie.
lukashero
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek, 23 paź 2012, 16:42

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez adarek » sobota, 22 lut 2014, 05:04

Zgadzam sie w 100 % ze Ko Samui jest warta zwiedzenia
adarek
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa, 26 sty 2011, 15:06

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez Vit » środa, 12 mar 2014, 14:59

Ja na wyspach stawiam na hamak i święty spokój.

Koh Pha Ngan - wielkości Samui, ale prawie puste. Wynejęcie skutera jest tanie, jest dżungla, są góry do wchodzenia na nie i podziwiania panoram.

Koh Mak - mała wysepka bez turystów, z lokalsami trzymającymi się z daleka.. ale jak coś potrzeba, to od razu pomagają.
Avatar użytkownika
Vit
 
Posty: 254
Dołączył(a): niedziela, 9 sie 2009, 13:49
Lokalizacja: Bangkok

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez ernestkwapisz » wtorek, 8 kwi 2014, 00:51

Ja polecam ci Krabi, ja stacjonowałem dokładnie w Ao Nang, co prawda to nie wyspa ale co dzień za niewielkie pieniądze możesz wyskoczyć na jakąś z wielu rajskich wysepek, jest ich naprawdę mnóstwo. Nie ma tylu turystów co np na Phuket a i widoki, ukształtowanie terenu meeega. Cieszy oko, moje na pewno. No, chyba, że wolisz poszaleć to pewnie Phuket lub inne miejsca lepsze, ale tutaj też się coś dzieje, nie jest to zadupie.
ernestkwapisz
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 8 kwi 2014, 00:44

Ktora wyspe polecacie?

Postprzez phiphi » czwartek, 10 lip 2014, 15:37

ernestkwapisz napisał(a):Ja polecam ci Krabi, ja stacjonowałem dokładnie w Ao Nang, co prawda to nie wyspa ale co dzień za niewielkie pieniądze możesz wyskoczyć na jakąś z wielu rajskich wysepek, jest ich naprawdę mnóstwo. Nie ma tylu turystów co np na Phuket a i widoki, ukształtowanie terenu meeega. Cieszy oko, moje na pewno. No, chyba, że wolisz poszaleć to pewnie Phuket lub inne miejsca lepsze, ale tutaj też się coś dzieje, nie jest to zadupie.

Absolutnie sie zgadzam
Krabi jest taka perelka jeszcze nie dokonca odkryta przez turystow
phiphi
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 8 lip 2014, 14:10

Następna strona

Powrót do Pytania o turystykę w Tajlandii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron