Fajnie,że jesteście.

Tutaj prosimy pisać swoje uwagi, sugestie, pochwały, a także problemy związane z użytkowaniem portalu eTajlandia oraz tego forum dyskusyjnego.

Fajnie,że jesteście.

Postprzez Michal » czwartek, 20 sie 2009, 12:23

Dobrze,że takie forum powstało.Mam nadzieję,że będzie się prężnie rozwijać.Ja osobiście jestem zakochany w krajach Azji Płd-Wsch.Odwiedziłem już kilka z nich i dalej zamierzam kontynuować tą przygodę.Kuchnia azjatycka to coś co uwielbiam i dosyć często korzystam z jej dobrodziejstw.
Pozdrawiam Zespół Forum.Michał z Londynu.
Azja Płd.-Wsch. i wyspy Południowego Pacyfiku...moje przeznaczenie.
Avatar użytkownika
Michal
 
Posty: 71
Dołączył(a): środa, 19 sie 2009, 18:39
Lokalizacja: London

Fajnie,że jesteście.

Postprzez AdministratorETajlandia » piątek, 21 sie 2009, 05:30

Dzieki!

Tez mamy nadzieje sie preznie rozwijac! :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Fajnie,że jesteście.

Postprzez jankidoo » niedziela, 23 sie 2009, 16:03

stronka jest spoko widzialem wiele tego typu ale tutaj mozna znalezc wiele informacji ktore juz wczesniej wiedzialem lecz wiele osob ktore jada do tego kraju powinni zobaczyc te stronke naprawde fajna tylko mam pytanie kiedy beda dokonczone brakujace linki na temat lotow i cala reszta i moze faktycznie jak ktos posiada wieksza wiedze o kuchni tajskiej i byl by watek na ten temat chetnie bym poczytal
pozdro:)
Avatar użytkownika
jankidoo
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2009, 07:23

Fajnie,że jesteście.

Postprzez AdministratorETajlandia » wtorek, 25 sie 2009, 15:55

Witam!

Strona z bukowaniem lotow juz dziala przy wspolpracy z firma eSky http://www.etajlandia.pl/flight_to_thailand.php

Jesli chodzi o reszte stron, to chociaz tego nie widac, to zmiany i dodatki sa prawie codziennie, ale oczywiscie musi to troche potrwac, bo zalezy mi na dobrej jakosci materialu. Przy tej okazji - jesli ktos sie czuje na silach i jest chetny pomoc w napisaniu jakiegos artykulu n/t Tajlandii, albo chce cos dodac do ktorejs ze stron, bo uprzejmie zapraszam :)
Administrator
eTajlandia.PL
Avatar użytkownika
AdministratorETajlandia
Site Admin
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 21 sty 2009, 17:45
Lokalizacja: Bangkok, Tajlandia

Fajnie,że jesteście.

Postprzez kamil » poniedziałek, 31 sie 2009, 08:57

Mnie też się spodobał ten portal, ma wiele informacji i usług w jednym miejscu, forum bardzo fajnie poukładane i nie ma takich świństw jak w tajlandi.pl. Pilnujcie, aby wam sie dobrze rozwijało !!
kamil
 
Posty: 23
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:36

Fajnie,że jesteście.

Postprzez jankidoo » czwartek, 12 lis 2009, 17:36

:) tajlandja pl byla spoko strona dopuki dunaj i krzysio c nie zaczeli sie wychwalac potem wyzwiska potem durne rady a pozniej calkowita dupa z forum :)
vit dobrze skometowal tam krzysia ze powinien odpowiedziec i pomoc :)
czasami jeszcze zajgladam na tajlandja pl ale juz nie tak czesto jak kiedys:)
Avatar użytkownika
jankidoo
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 20 sie 2009, 07:23

Fajnie,że jesteście.

Postprzez tomekd » piątek, 4 gru 2009, 10:58

Właśnie jak przeglądam po krótkiej chwili nieobecności to forum to muszę przyznać że coraz więcej osób z niego korzysta, ma wiele cennych rad do zaoferowania, które uzupełniają wiadomości jakie można uzyskać w tym portalu. Tylko życzyć dalszego rozwoju na tak dobrym poziomie ;)
tomekd
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:17

Fajnie,że jesteście.

Postprzez agnieszka » niedziela, 13 gru 2009, 04:33

No no, chwile mnie nie było , a forum rośnie, wiele nowych osób. Byłam pewna że takie miejsce przyciągnie nowych, bo można tu wiele się dowiedzieć, a ludzie są życzliwi. Admin dalszego rozwoju życze, dbaj o to miejsce :D
agnieszka
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 9 cze 2009, 13:17

Fajnie,że jesteście.

Postprzez johny28 » piątek, 25 gru 2009, 18:58

Adminie,
działaj tak dalej, jak dotychczas ze stroną, dobry poziom informacji, ciekawe newsy, wysoka kultura osób piszących na forum, życzę jeszcze owocniejszych sukcesów za rok o tej samej porze. Czekam z ciekawościa na nowe rzeczy, czy masz jakieś plany?
johny28
 
Posty: 36
Dołączył(a): niedziela, 30 sie 2009, 17:37

Fajnie,że jesteście.

Postprzez Ewcia » poniedziałek, 14 cze 2010, 07:49

Właśnie dzięki wielu informacjom przeczytanym tutaj, mogłam śledzić ostatnie wydarzenia w Bangkoku, wiem że nie zawsze w telewizji podają miarodajne doniesienia. Tutaj zarówno wiele artykułów, jak i duża liczba komentarzy na forum pomagała w bieżącym śledzeniu aktualnej sytuacji. Czasem widziałam dość burzliwe dyskusje polityczne, ale to pozwala mi poznac z różnych punktów widzenia sytuacje w tym kraju. Mam nadzieje, iz emocje tajskiemu społeczeństwu ustaną i pojdzie dobrą droga, a adminowi i uczestnikom forum dzieki za przekazane informacje......... ;)
Ewcia
 
Posty: 22
Dołączył(a): sobota, 10 paź 2009, 08:20

Następna strona

Powrót do O stronie eTajlandia i forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron